RN732ATTD2672C10
MFR.Part #
RN732ATTD2672C10
JLCPCB Part #
C4014761
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS