RN732ATTD2553D25
MFR.Part #
RN732ATTD2553D25
JLCPCB Part #
C4211422
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS