RN732ATTD2550B50
MFR.Part #
RN732ATTD2550B50
JLCPCB Part #
C3943455
Description
-55℃~+155℃ 100mW 255Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS