RN732ATTD24R6D100
MFR.Part #
RN732ATTD24R6D100
JLCPCB Part #
C4104858
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS