RN732ATTD2403B50
MFR.Part #
RN732ATTD2403B50
JLCPCB Part #
C4299889
Description
-55℃~+155℃ 100mW 240kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS