RN732ATTD2343F100
MFR.Part #
RN732ATTD2343F100
JLCPCB Part #
C3954907
Description
-55℃~+155℃ 100mW 234kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS