RN732ATTD2102D50
MFR.Part #
RN732ATTD2102D50
JLCPCB Part #
C3956914
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS