RN732ATTD2002C10
MFR.Part #
RN732ATTD2002C10
JLCPCB Part #
C4315674
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS