RN732ATTD1892F50
MFR.Part #
RN732ATTD1892F50
JLCPCB Part #
C3963955
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS