RN732ATTD1781D10
MFR.Part #
RN732ATTD1781D10
JLCPCB Part #
C4074938
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS