RN732ATTD1722F25
MFR.Part #
RN732ATTD1722F25
JLCPCB Part #
C4275020
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.2kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS