RN732ATTD1622A05
MFR.Part #
RN732ATTD1622A05
JLCPCB Part #
C3951583
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS