RN732ATTD1580A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD1580A05
JLCPCB Part #
C4269058
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 158Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS