RN732ATTD1501C10
MFR.Part #
RN732ATTD1501C10
JLCPCB Part #
C4037440
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS