RN732ATTD14R5D25
MFR.Part #
RN732ATTD14R5D25
JLCPCB Part #
C4082907
Description
-55℃~+155℃ 100mW 14.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS