RN732ATTD1351B25
MFR.Part #
RN732ATTD1351B25
JLCPCB Part #
C4006512
Description
-55℃~+155℃ 1.35kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS