RN732ATTD1332C25
MFR.Part #
RN732ATTD1332C25
JLCPCB Part #
C4124888
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS