RN732ATTD1301B25
MFR.Part #
RN732ATTD1301B25
JLCPCB Part #
C186478
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 100mW 150V ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS