RN732ATTD1300F50
MFR.Part #
RN732ATTD1300F50
JLCPCB Part #
C4284436
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS