RN732ATTD12R9D50
MFR.Part #
RN732ATTD12R9D50
JLCPCB Part #
C3958729
Description
-55℃~+155℃ 100mW 12.9Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS