RN732ATTD1233D50
MFR.Part #
RN732ATTD1233D50
JLCPCB Part #
C4210299
Description
-55℃~+155℃ 100mW 123kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS