RN732ATTD11R7F25
MFR.Part #
RN732ATTD11R7F25
JLCPCB Part #
C4066213
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.7Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS