RN732ATTD1181F25
MFR.Part #
RN732ATTD1181F25
JLCPCB Part #
C4135805
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS