RN732ATTD1070F25
MFR.Part #
RN732ATTD1070F25
JLCPCB Part #
C4074939
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS