RN732ATTD1042A25
MFR.Part #
RN732ATTD1042A25
JLCPCB Part #
C4302874
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS