RN732ATTD1003A25
MFR.Part #
RN732ATTD1003A25
JLCPCB Part #
C4178527
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS