RN731JTTD9760D25
MFR.Part #
RN731JTTD9760D25
JLCPCB Part #
C4134768
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 976Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS