RN731JTTD9420C10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD9420C10
JLCPCB Part #
C4032477
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 942Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS