RN731JTTD85R6F100
MFR.Part #
RN731JTTD85R6F100
JLCPCB Part #
C7292960
Description
-55℃~+155℃ 63mW 85.6Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS