RN731JTTD7960B05
MFR.Part #
RN731JTTD7960B05
JLCPCB Part #
C4094315
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 796Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS