RN731JTTD78R7D100
MFR.Part #
RN731JTTD78R7D100
JLCPCB Part #
C4242489
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 78.7Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS