RN731JTTD7871F10
MFR.Part #
RN731JTTD7871F10
JLCPCB Part #
C4238869
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 7.87kΩ Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS