RN731JTTD62R0C25
MFR.Part #
RN731JTTD62R0C25
JLCPCB Part #
C4093936
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 62Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS