RN731JTTD6261C25
MFR.Part #
RN731JTTD6261C25
JLCPCB Part #
C4217587
Description
-55℃~+155℃ 6.26kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS