RN731JTTD5102D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD5102D25
JLCPCB Part #
C4043535
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 51kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS