RN731JTTD5100B25
MFR.Part #
RN731JTTD5100B25
JLCPCB Part #
C186387
Description
-55℃~+155℃ 510Ω 63mW 75V ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS