RN731JTTD3902A25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD3902A25
JLCPCB Part #
C4174898
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 39kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS