RN731JTTD37R9D25
MFR.Part #
RN731JTTD37R9D25
JLCPCB Part #
C3954101
Description
-55℃~+155℃ 37.9Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS