RN731JTTD34R4C25
MFR.Part #
RN731JTTD34R4C25
JLCPCB Part #
C4110886
Description
-55℃~+155℃ 34.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS