RN731JTTD3482F50
MFR.Part #
RN731JTTD3482F50
JLCPCB Part #
C4066319
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS