RN731JTTD3282D25
MFR.Part #
RN731JTTD3282D25
JLCPCB Part #
C4140132
Description
-55℃~+155℃ 32.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS