RN731JTTD29R1B25
MFR.Part #
RN731JTTD29R1B25
JLCPCB Part #
C4001438
Description
-55℃~+155℃ 29.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS