RN731JTTD2981A25
MFR.Part #
RN731JTTD2981A25
JLCPCB Part #
C3957270
Description
-55℃~+155℃ 2.98kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS