RN731JTTD2913B25
MFR.Part #
RN731JTTD2913B25
JLCPCB Part #
C4188763
Description
-55℃~+155℃ 291kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS