RN731JTTD2131F10
MFR.Part #
RN731JTTD2131F10
JLCPCB Part #
C7348150
Description
-55℃~+155℃ 2.13kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS