RN731JTTD17R8F50
MFR.Part #
RN731JTTD17R8F50
JLCPCB Part #
C4090410
Description
-55℃~+155℃ 17.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS