RN731JTTD16R4C25
MFR.Part #
RN731JTTD16R4C25
JLCPCB Part #
C3978183
Description
-55℃~+155℃ 16.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS