RN731JTTD1652C10
MFR.Part #
RN731JTTD1652C10
JLCPCB Part #
C4018883
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS