RN731JTTD1292F50
MFR.Part #
RN731JTTD1292F50
JLCPCB Part #
C4089275
Description
-55℃~+155℃ 12.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS