RN731JTTD1292D25
MFR.Part #
RN731JTTD1292D25
JLCPCB Part #
C3968363
Description
-55℃~+155℃ 12.9kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS